Katarína Oravská
Futbal
Futbaloví fanúšikovia nič nezmeškajú: Veľký PREHĽAD víkendových zápasov v regióne!
Prinášame vám prehľad futbalových stretnutí, ktoré sa odohrajú tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať zápasy, v ktorých budú kluby bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.
Fortuna liga (26. kolo)
- 18.04.2015 16:30 ŽP Šport Podbrezová – : – Dukla Banská Bystrica
IV.liga skupina JUH (18. kolo)
- 19.04.2015 10:30 ŽP Šport Podbrezová (B) – : – JUPIE Podlavice Badín
V.liga skupina C (18. kolo)
- 19.04.2015 16:00 ŠK Voznica – : – FK 09 Bacúch
- 19.04.2015 16:00 OFK Slovenská Ľupča – : – ŠK Partizán Čierny Balog
III. liga dorast U19 skupina JUH (18. kolo)
- 18.04.2015 16:00 FK 09 Bacúch – : – FK Jesenské
- 18.04.2015 16:00 FK Sokol Braväcovo – : – OTJ Hontianske Nemce
- 19.04.2015 13:30 TJ Tatran Čierny Balog – : – MFK Strojár Krupina
IV. liga dorast U19 skupina D (18. kolo)
- 18.04.2015 16:00 ŠK Heľpa – : – FC 98 Hajnáčka
II. liga MŽ U13 skupina JUH (18. kolo)
- 19.04.2015 13:00 1. FK Horehron Závadka nad Hronom – : – MŠK Rimavská Sobota
II.liga SŽ U15 skupina JUH (18. kolo)
- 19.04.2015 11:00 1. FK Horehron Závadka nad Hronom – : – MŠK Rimavská Sobota
III. liga MŽ U13 skupina C (18. kolo)
- 18.04.2015 12:00 OFK Slovenská Ľupča – : – ŠK Partizán Čierny Balog
III. liga SŽ U15 skupina C (18. kolo)
- 19.04.2015 12:00 OFK Slovenská Ľupča – : – ŠK Partizán Čierny Balog
I. trieda (18. kolo)
- 18.04.2015 16:00 TJ Partizán Osrblie – : – TJ Mladosť Lučatín
- 18.04.2015 16:00 ŠK Obecný podnik lesov Poniky – : – FK SOKOL Nemecká
- 18.04.2015 16:00 FK – 34 Brusno – Ondrej (B) – : – TJ – Družstevník Strelníky
- 19.04.2015 16:00 TJ ŠK Hronec – : – FK Sokol Braväcovo
- 19.04.2015 16:00 TJ Tatran Čierny Balog – : – FK Podkonice
- 19.04.2015 16:00 FK 1928 Jasenie – : – ŠK Selce (A)
- 19.04.2015 16:00 TJ ŠK Sokol Jakub – : – OFK Slovan Valaská
II. trieda skupina B (12. kolo)
- 18.04.2015 13:00 TJ Slovan Beňuš – : – ŠK Heľpa
- 18.04.2015 16:00 TJ Družstevník Šumiac – : – TJ Tatran Polomka
- 19.04.2015 16:00 TJ Slovan Pohronská Polhora – : – TJ Slovan Michalová
- 19.04.2015 16:00 ŠFK Sihla – : – TJ Mladosť Pohorelá
Foto: ilustračné
Zdroj: Dnes24.sk