KOMPLETNÝ PREHĽAD: Takto zahral váš obľúbený futbalový tím!
Ďalšie kolá futbalových líg priniesli nové výsledky. Prinášame vám prehľad výsledkov zápasov, ktoré odohrali mužstvá z nášho okresu.
IV. liga dospelí – JUH
ŽP Šport Podbrezová B (v tabuľke na 1. mieste)
6. kolo ŽP Šport Podbrezová (B) – ŠK Vinica 4:1
V. liga dospelí – skupina C
ŠK Partizán Čierny Balog (v tabuľke na 5. mieste)
6. kolo ŠK Voznica – ŠK Partizán Čierny Balog 0:3
V. liga dospelí – skupina C
FK 09 Bacúch (v tabuľke na 9. mieste)
6. kolo OFK 1950 Priechod – FK 09 Bacúch 1:1
III. liga dorast U19 skupina JUH
FK 09 Bacúch (v tabuľke na 1. mieste)
7. kolo OTJ Hontianske Nemce – FK 09 Bacúch 0:1
FK Sokol Braväcovo (v tabuľke na 11. mieste)
6. kolo FK Sokol Braväcovo – FTC Fiľakovo 0:2
TJ Tatran Čierny Balog (v tabuľke na 7. mieste)
6. kolo TJ Tatran Čierny Balog – FK Jesenské 2:1
IV. liga dorast U19 skupina D
ŠK Heľpa (v tabuľke na 11. mieste)
7. kolo ŠK Slovan Vidiná – ŠK Heľpa 4:0
II. liga MŽ U13 skupina JUH
1. FK Horehron Závadka nad Hronom (v tabuľke na
13. mieste)
7. kolo MFK Strojár Krupina – 1. FK Horehron Závadka nad
Hronom 6:1
II. liga SŽ U15 skupina JUH
1. FK Horehron Závadka nad Hronom (v tabuľke na
6. mieste)
7. kolo MFK Strojár Krupina – 1. FK Horehron Závadka nad
Hronom 3:1
I. trieda
7. kolo
FK – 34– Brusno – Ondrej – ŠK Obecný podnik lesov Poniky
1:1
OFK Slovan Valaská – FK 1928 Jasenie 3:0
FK Sokol Nemecká – TJ Partizán Osrblie 3:1
1 | FK Sokol Braväcovo | 15 b |
2 | OFK Slovan Valaská | 14 b |
3 | TJ ŠK Sokol Jakub | 13 b |
4 | FK SOKOL Nemecká | 13 b |
5 | TJ – Družstevník Strelníky | 11 b |
6 | ŠK Selce A | 10 b |
7 | TJ Mladosť Lučatín | 10 b |
8 | ŠK Obecný podnik lesov Poniky | 10 b |
9 | FK – 34 Brusno – Ondrej B | 6 b |
10 | FK 1928 Jasenie | 6 b |
11 | TJ Tatran Čierny Balog | 4 b |
12 | FK Podkonice | 3 b |
13 | TJ Partizán Osrblie | 3 b |
14 | TJ ŠK Hronec | 4(-3) b |
II. trieda skupina B
5. kolo
TJ Mladosť Pohorelá – TJ Slovan Pohronská Polhora 4:1
ŠK Heľpa – TJ Družstevník Šumiac 3:0
1 | TJ Slovan Michalová | 12 b |
2 | ŠK Heľpa | 12 b |
3 | TJ Mladosť Pohorelá | 9 b |
4 | TJ Partizán Dolná Lehota | 9 b |
5 | TJ Tatran Polomka | 7 b |
6 | TJ Slovan Pohronská Polhora | 3 b |
7 | TJ Družstevník Šumiac | 1 b |
8 | TJ Slovan Beňuš | 0 b |
9 | ŠFK Sihla | 0(-3) b |
Foto: ilustračné