Utorok 23. júl 2019 Oľga  14 °C
Katarína Oravská Iné športy

Biatlonistom to ide aj v lete: Na čele s Nasťou Kuzminovou sa predstavili v Predajnej

V Predajnej sa konal II. Slovenský Viesmann pohár v letnom biatlone. Súťažilo sa v rýchlostných pretekoch a v pretekoch s hromadným štartom. Zúčastnila sa aj naša najlepšia biatlonistka Anastasia Kuzminová.

Ilustračný obrázok k článku Biatlonistom to ide aj v lete: Na čele s Nasťou Kuzminovou sa predstavili v Predajnej
Zdroj: TASR

Pozrite si v prehľadných tabuľkách výsledky letného biatlonu v Predajnej, ktorý sa konal cez víkend:

II.kolo VIESSMAN pohára v letnom biatlone

28– 29.6.2014, Predajná

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – RÝCHLOSTNÉ PRETEKY

28. jún 2014 dorast a dospelí

Dorastenci 16–17 r. 3 km

1. Baloga Matej Fox team PO 00:13:11,8
2. Pavlák Miroslav Fan Klub BB 00:14:18,2
3. Závalec Samuel Vyhne 00:14:33,8

Dorastenky 16–17 r. 3 km

1. Chovanová Laura MŠK L.Hrádok 00:16:29,2
2. Machyniaková Veronika ŽP Šport Podb. 00:16:54,4
3. Balogová Barborka BŠK Prešov 00:18:15,7

Dorastenci 18–19 r. 4 km

1. Kosztolányi Ondrej VSC DU BB 00:16:41,0
2. Francl Martin VSC DU BB 00:16:44,1
3. Kramla Filip Valaská-Osrblie 00:17:51,5

Dorastenky 18–19 r. 3 km

1. Košinová Annamária VSC DUKLA BB 00:16:22,5
2. Husárová Katarína Vyhne 00:19:04,7
3. Auxtová Paula Čierny Balog 00:20:43,3

Juniori 20–21 r. 4 km

1. Lonský Henrich VSC DU BB 00:16:35,4
2. Kubaliak Michal Valaská-Osrblie 00:16:38,1
3. Banszki Bence Honved Zalka 00:18:18,7

Juniorky 20–21 r. 3 km

1. Fialková Ivona Valaská-Osrblie 00:15:48,3
2. Majdišová Alžbeta VSC DU BB 00:15:50,0
3. Chudíková Petra MŠK Brezno 00:17:10,6

Ženy 22–30 r. 3 km

1. Poliaková Terézia Valaská-Osrblie 00:14:35,2
2. Fialková Paulína Valaská-Osrblie 00:14:45,5
3. Šimová Lucia Valaská-Osrblie 00:15:58,1

Ženy 31 r. a staršie 1,5 km

1. Lehotská Eva Predajná 00:08:46,8
2. Konupková Oľga MŠK L.Hrádok 00:09:48,9
3. Košinárová Anna Revúca 00:10:38,6

Muži 22–35 r. 4 km

1. Matiaško Miroslav VSC DU BB 00:15:21,4
2. Hasilla Tomáš VSC DU BB 00:15:31,7
3. Otčenáš Martin VSC DU BB 00:15:38,9

Muži 36–45 r. 3 km

1. Horniak Pavol Predajná 00:15:54,1
2. Kostelník Eduard CC Levoča 00:16:22,9
3. Baloga Štefan BŠK Prešov 00:17:34,9

Muži 46 r. a starší 2 km

1. Murdzik Ján Medzilaborce 00:10:34,5
2. Hudeček Karol Levice 00:11:06,4
3. Vrana Vladislav Čadca-Skalité 00:11:20,3

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – RÝCHLOSTNÉ PRETEKY

28. jún 2014 žiaci

Žiaci 10–11 r. 1 km

1. Šurik Denis Čadca-Skalité 00:05:33,8
2. Baloga Štefan ml. BŠK Prešov 00:06:12,8
3. Ilavský Sebastian Predajná 00:06:19,5

Žiaci 12–13 r. 1,5 km

1. Gregor Matej Fan Klub BB 00:08:45,2
2. Bury Filip Čadca-Skalité 00:09:28,5
3. Vološin Juraj Valaská-Osrblie 00:09:28,7

Žiaci 14–15 r. 2 km

1. Peťko Dušan Predajná 00:08:23,7
2. Sklenárik Tomáš Revúca 00:09:01,2
3. Kolečár Jakub Valaská-Osrblie 00:09:31,5

Žiačky 10–11 r. 1 km

1. Skačanová Barbara MŠK Brezno 00:05:27,1
2. Smarkoňová Eliška Breza 00:05:46,3 0
3. Trubanová Andrea Vyhne 00:05:57,8

Žiačky 12–13 r. 1,5 km

1. Graňáková Janka Valaská-Osrblie 00:08:01,9
2. Kapustová Ema Revúca 00:09:08,8
3. Hubačová Michaela Vyhne 00:09:15,4

Žiačky 14–15 r. 2 km

1. Machyniaková Júlia Valaská-Osrblie 00:10:15,1
2. Zelenčíková Beáta Valaská-Osrblie 00:10:15,7
3. Longauerová Zuzana Predajná 00:10:26,9

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – PRETEKY S HROMADNÝM ŠTARTOM

29. jún 2014 dorast a dospelí

Dorastenci 16–17 r. 4 km dĺžka trate

1. Baloga Matej Fox team PO 00:19:13,7
2. Lepeň Matej Vyhne 00:19:54,5
3. Pavlák Miroslav Fan Klub BB 00:20:16,5

Dorastenky 16–17 r. 4 km

1. Chovanová Laura MŠK L.Hrádok 00:23:42,9
2. Machyniaková Veronika ŽP Šport Podb. 00:25:37,7
3. Krnáčová Tatiana Valaská-Osrblie 00:25:43,8

Dorastenci 18–19 r. 6 km

1. Kosztolányi Ondrej VSC DU BB 00:26:03,1
2. Francl Martin VSC DU BB 00:27:21,6
3. Kramla Filip Valaská-Osrblie 00:28:29,6

Dorastenky 18–19 r. 5 km

1. Husárová Katarína Vyhne 00:37:05,1
2. Auxtová Paula Čierny Balog 00:37:27,9

Juniori 20–21 r. 6 km

1. Lonský Henrich VSC DU BB 00:25:28,8
2. Kubaliak Michal Valaská-Osrblie 00:27:54,7
3. Konúpek Peter VSC DU BB 00:28:45,8

Juniorky 20–21 r. 5 km

1. Chudíková Petra MŠK Brezno 00:31:47,6
2. Valašťanová Katarína VSC DU BB 00:32:03,2

Ženy 22–30 r. 5 km

1. Kuzmina Anastasiya VSC DU BB 00:25:32,3
2. Ermaková Elena Predajná 00:29:18,5

Ženy 31 r. a staršie 2 km

1. Hrablayová Marta Predajná 00:12:03,4
2. Kubacká Viera Predajná 00:12:26,7
3. Lehotská Eva Predajná 00:12:39,8

Muži 22–35 r. 6 km

1. Kazár Matej VSC DU BB 00:24:44,9
2. Hasilla Tomáš VSC DU BB 00:25:02,1
3. Matiaško Miroslav VSC DU BB 00:25:11,8

Muži 36–45 r. 4 km

1. Horniak Pavol Predajná 00:21:27,3
2. Baloga Štefan BŠK Prešov 00:21:59,4
3. Lepeň Ľubomír Vyhne 00:22:58,7

Muži 46 r. a starší 3 km

1. Murdzik Ján Medzilaborce 00:14:49,3
2. Hudeček Karol Levice 00:15:21,7
3. Vrana Vladislav Čadca-Skalité 00:15:41,8

VÝSLEDKOVÁ LISTINA – PRETEKY S HROMADNÝM ŠTARTOM

29. jún 2014 žiaci

Žiaci 10–11 r. 1 km

1. Machaj Samuel ŠK Meteor DK 00:05:16,8
2. Šurik Denis Čadca-Skalité 00:05:16,9
3. Fialka Peter Čierny Balog 00:05:51,1

Žiaci 12–13 r. 1,5 km

1. Tomkuliak Eduard Čierny Balog 00:08:11,2
2. Gregor Matej Fan Klub BB 00:08:11,6
3. Ruml Peter ŠK Meteor DK 00:08:36,0

Žiaci 14–15 r. 2 km

1. Peťko Dušan Predajná 00:08:30,8
2. Ottinger Lukáš Revúca 00:08:46,2
3. Sklenárik Tomáš Revúca 00:09:12,6

Žiačky 10–11 r. 1 km

1. Skačanová Barbara MŠK Brezno 00:05:25,0
2. Trubanová Andrea Vyhne 00:05:43,4
3. Makovínyová Kristína Predajná 00:05:47,7

Žiačky 12–13 r. 1,5 km

1. Graňáková Janka Valaská-Osrblie 00:08:24,1
2. Varmusová Alexandra Čadca-Skalité 00:08:26,7
3. Fujdiarová Anna Revúca 00:08:43,0

Žiačky 14–15 r. 2 km

1. Machyniaková Júlia Valaská-Osrblie 00:10:19,0
2. Remeňová Mária Breza 00:10:27,0
3. Remeňová Zuzana Breza 00:10:31,3

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk