ELA Krimi

Brezňan bol poriadne nabalený: Nielenže bol vodič opitý, kufor auta odhalil ďalšie prekvapenie, FOTO

Opitý za volantom a v kufri auta takmer pol kilogramu marihuany. O osude Brezňana už rozhoduje súd.

Ilustračný obrázok k článku Brezňan bol poriadne nabalený: Nielenže bol vodič opitý, kufor auta odhalil ďalšie prekvapenie, FOTO
5
Galéria
Zdroj: Polícia SR - BB kraj

Vyšetrovateľ v Brezne obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 39-ročného muža z Brezna, informuje na sociálnej sieti Polícia Banskobystrický kraj.

V priebehu minulého týždňa zastavila jeho vozidlo hliadka polície z Podbrezovej, pričom bolo zistené že vozidlo vedie pod vplyvom alkoholu.

„Počas kontroly bolo zistené aj to, že vo vozidle neoprávnene prechovával rastlinný materiál, ktorého pôvod a množstvo už preskúmali experti z Kriminalisticko-expertízneho ústavu v Slovenskej Ľupči,“ píše polícia k prípadu.

Policajti zaistili viac ako 400 gramov marihuany, čo zodpovedá najmenej 2880 jednotlivým dávkam drogy. Po vykonaní procesných úkonov ho vyšetrovateľ umiestnil do policajnej cely a spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. V nedeľu (15.9.) sudca rozhodol o jeho vzatí do väzby a vyšetrovanie prípadu pokračuje.

Foto: FB Polícia BB kraj

U Brezňana našli v kufri auta drogy
5
Galéria
Zdroj: Polícia SR - BB kraj

Rýchle správy

Najčítanejšie