Chcete si zacvičiť či ísť na turistiku a nemáte s kým? Príďte na horehronský fit deň

V zdravom tele zdravý duch! Ak si chcete zacvičiť na čerstvom vzduchu alebo ísť na turistiku a nemáte s kým, príďte si vyskúšať širokú škálu rôznych skupinových cvičení na čerstvom horehronskom vzduchu.

Horská turistika horehronským rajom! Už najbližší víkend (sobota 14. júla) je pre milovníkov športu pripravená spoločná turistika krásami Nízkych Tatier aj so sprievodcom. Všetci záujemcovia o skupinovú turistiku sa môžu hlásiť na info@horehronie.net.

Nedeľu (15. júla) ovládnu skupinové cvičenia: Joga relax, či power joga, pilates, zumba. Nebude chýba ani energický jumping aj jumping kids a tabata.

Postavu vám pomôže vytvarovať body work, funkčný tréning. „Cvičenia, ktoré dôverne poznáte či úplne nové, nevyskúšané pohyby vášho tela naberú pod štítmi Nízkych Tatier úplne iný rozmer a atmosféru,“ povedala výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE, Petra Rizdoňová Hlásniková.

Celé popoludnie na Táloch sa môžete skrášľovať v stánku s prestížnou kozmetikou, vďaka čomu aj po energickom tréningu budete odchádzať ešte krajšia ako pred tým. Viac o programe nájdete TU.

Zdroj: horehronie.net

Zdroj: brezno.dnes24.sk