Eliška Šándorová Rôzne Šport

FOTO: Horehronci dupli do trampolín a prebehli sa nočným Breznom

Joga relax či power joga, pilates, hooping, zumba, či piloxing. Aj takto vyzeral záver víkendu pre tých, ktorí sa rozhodli pre šport.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Horehronci dupli do trampolín a prebehli sa nočným Breznom
Zdroj: horehronie.net

Počas jedného z najhorúcejších víkendov v najvyššie položenej kotline na Slovenku stovky nôh rozdupalo námestie pod rúškom noci počas Nočného behu a fenomenálnych hviezd E&A festivalu.

V sobotu celý deň zápolili majestátne zvieratá počas pretekov volských záprahov na v dedinke Sihla a večer pod rúškom noci sa stovka športovcov rozcvičila zumbou a vyda sa skrz historické centrum mesta Brezno počas tradičného Nočného behu Breznom.

Do ulíc Brezna vybehli stovky amatérskych i poloprofesi­onálnych bežcov. Organizátori pripravili zaujímavú trať so sprievodným programom pre celú rodinu a prítomní diváci sa postarali o skvelú atmosféru.

Nočný beh Breznom
9
Galéria

Malých i veľkých čakalo príjemné nočné schladenie jazdou lanovkami priamo na Chopok, kde vychŕlil oheň samostný drak Demian počas podujatia Dračia noc.

V závere víkendu si najmä dámy spoločne skočili do desiatok trampolín počas podujatia HOREHRONIE FIT DAY. Cvičenia, ktoré dôverne poznáte či úplne nové, nevyskúšané pohyby tela nabrali pod štítmi Nízkych Tatier úplne iný rozmer a atmosféru pod záštitou Master trénerky Lucii Babony a jej kolegyne BaFi Figluš. Novinkou bol i Hooping, a testovačka ElektroBicyklov!

Foto: S. Spáč, horehronie.net.sk

Horehronie fit day
9
Galéria

Rýchle správy

Najčítanejšie