Mário Hanzel Futbal

Futbalisti Podbrezovej vstúpili do jarnej časti víťazne

Hráči podbrezovského ZP Športu zvíťazili vo svojom úvodnom jarnom vystúpení nad Duklou B.Bystrica „B“. O víťazný gól sa postaral Juraj Pančík.

Železiari prejavili v zápase väčšiu chuť po víťazstve. Už v prvom polčase viackrát pohrozili obrane hostí, tá na čele s brankárom Pindrochom dlho odolávala. Hneď po prestávke mal gól na kopačke Tubonemi, dobre však zasiahol gólman Dukly. O jediný presný zásah do čierneho sa postaral domáci Juraj Pančík, ktorý rozhodol o troch bodoch pre domácich. Mladí hráči Banskej Bystrice zaostali za očakávaním a do vyloženej šance sa za celých 90 minút prakticky nedostali. (pozri aj video TV13)

II. liga Východ, 18.kolo ŽP Šport Podbrezová – FK Dukla Banská Bystrica „B“ 1:0 (0:0) Gól : 60´ Pančík

ŽP Šport: Hanák – Kišš, Nosko, Minčič, Greško, Pančík, Kožička (84´Betka), , Podio (90´Podstavek), Harvilko (89´Karásek), Tubonemi, Laksik.

Dukla B: Pindroch – Gálik, Adámik, Mravec, Chmelík – Ľupták, Považanec (61´ Gyombér), Rejdovian, Vician – Seye (78´ Sámel), Cmarko