Mário Hanzel Futbal Futbal

Gorali odišli s päťgólovou nádielkou

V 26.kole II. futbalovej ligy sk. Východ privítali železiari družstvo Starej Ľubovne. V gólovo úrodnom zápase sa z troch bodov tešilo domáce družstvo.

ŽP ŠPORT- MFK Goral Stará Ľubovňa 5–0 (3–0) Góly: 8.Snitka, 12.Laksík, 29.Dabek vl.gól, 49.Snitka, 86.Tubonemi

ŽP ŠPORT: Hanák – Kišš, Minčič, Nosko, Greško (63. Turňa) – Snitka, Podio – Pančík (63. Cmarko), Laksík, Harvilko (79.Karásek) – Tubonemi.

Stretnutie sa od úvodu vyvíjalo v prospech domácich, ktorí už v prvom polčase viedli 3–0 po góloch Snitku, Laksíka a vlastnom zásahu hostí. Železiari si okrem gólov vytvorili aj množstvo šancí , ktoré však Tubonemi, Pančík, Laksík a Minčič nepremenili a tak hostia išli do kabín pre nich ešte s lichotivým výsledkom. V druhom polčase si z chuti hrajúci domáci opäť vytvorili dostatok šancí, ale na gól premenili len dve, v 49 min. Snitkom a 85 min. Tubonemim.