Ilustračný obrázok k článku HLASUJTE: 5 breznianskych podnikov, ktoré stoja za to. Ktorý je podľa vás NAJ?
20
Galéria

HLASUJTE: 5 breznianskych podnikov, ktoré stoja za to. Ktorý je podľa vás NAJ?

Mnohí milujeme kávu, drinky a spoločnosť. Brezno sa môže pýšiť nejedným príjemným barom či kaviarňou, kde sa dá príjemne stráviť voľný čas. Navštívili sme 5 z nich.

Jakub Forgács Rôzne Správy
Jakub Forgács Rôzne Správy

HLASUJTE: 5 breznianskych podnikov, ktoré stoja za to. Ktorý je podľa vás NAJ?

Mnohí milujeme kávu, drinky a spoločnosť. Brezno sa môže pýšiť nejedným príjemným barom či kaviarňou, kde sa dá príjemne stráviť voľný čas. Navštívili sme 5 z nich.

Ilustračný obrázok k článku HLASUJTE: 5 breznianskych podnikov, ktoré stoja za to. Ktorý je podľa vás NAJ?
20
Galéria

Viacerí Brezňania si ráno dajú radi šálku kávy. Cez deň či večer tomu nie je inak. Niektorí doma a iní v kaviarňach či baroch. Pri výbere miesta kde si chceme vychutnať kávu či drink rozhoduje hneď niekoľko faktorov. Jedným z hlavných faktorov je výzor podniku, kvalita a ponuka sortimentu, personál a atmosféra. Prinášame vám krátky výber podnikov v Brezne, z ktorých každý je v niečom originálny a špecifický.

Dulcia Market (FOTO v galérii č. 1 – 6)

Unikátne miesto plné zdravého životného štýlu, sa nachádza na Rázusovej ulici. Okrem lahodnej kávy a úžasných koláčov, tu nájdete aj prírodnú kozmetiku a radu zdravých potravín. Získate tiež mnoho užitočných informácií o zdravom životnom štýle. Mamičky tento podnik milujú tiež, pretože im ponúka útulný detský kútik. Okrem mamičiek si tento podnik cenia aj ľudia, ktorých telo nie je tolerantné bežným potravinám, či rôznym produktom. Poloha je tiež vyhovujúca, keďže ide o pokojnú lokalitu bez ruchu áut.

La Rocca Caffe & Bar (FOTO v galérii č. 7 – 10)

Podnik sa nachádza na ulici ČSA. V priestrannom interiéri môžete nájsť hneď niekoľko zaujímavých doplnkov. Lustre sú tvorené kombináciou drevených trámov a lana. Bar oplýva širokou možnosťou voľby nápoja. Na stenách sú umiestnené disco svetlá. Tieto v čase tancovačiek vedia poriadne rozžiariť. Tancovačku si môžete užiť na rozľahlom parkete, a to každý piatok a sobotu. Veľké gauče vám zas poskytnú pohodlie, terasa pôžitok z čerstvého vzduchu a prítomnosti zelene.

Da Vinci Caffe & Cocktail Bar (FOTO v galérii č. 11 a 12)

Kaviareň sa nachádza na námestí, v budove obchodného domu. V tejto kaviarni žiaden maškrtný jazýček neostane suchý. Na výber máte medzi viacerými druhmi kávy, chutnými koláčikmi, ovocnými šťavami, a to nie je všetko. Môžete si tu objednať aj viacero druhov belgickej horúcej čokolády, či obľúbený koktejl. Pre milovníkov slovenských vín je tu široká škála vín z rôznych vinohradníckych oblastí. Kaviarnička má detský kútik, kde sa najmenší môžu hrať. A čo viac, môžete sa tu usadiť hneď pri akváriu plnom nádherných rýb.

Dart Club (FOTO v galérii č. 13 – 15)

Klub sa nachádza na námestí M.R. Štefánika. Pozostáva z viacerých zaujímavých častí. Nachádzajú sa tu miestnosti, kde si môžete zahrať stolný futbal či šípky. V rámci týchto športových disciplín sa tu pravidelne konajú turnaje. Klub ponúka aj letnú terasu, kde si môžete vypočuť koncert, či len posedieť. Posedieť si môžete aj v prednej časti podniku, priamo pri bare alebo v jednom z boxov. So svojím obľúbeným drinkom a partiou tu môžete fandiť prenosom z majstrovstiev sveta vo viacerých športových disciplínach.

Eagle Bar (FOTO v galérii č. 16 – 19)

Bar v skutku originálneho štýlu sa nachádza na námestí M.R. Štefánika. V jeho interiéri sa oči nikdy nenudia. Objavíte rôzne doplnky ako sú obrazy na stenách, krásne drevené vyrezávané lampy, staré fotografie či pohľadnice. Môžete si tu vychutnať rôzne druhy káv, chutných koňakov, rumov,whiskey, vín, nealka a v neposlednej rade aj piva. V bare môžete fandiť prenosom z majstrovstiev sveta vo futbale, či iného športu. Každý piatok sa tu podáva, okrem bežnej ponuky, jednorázovo nové pivo z malého pivovaru, ako napr. Svijanský Máz, Duck&Dog a iné. Bar je tolerantný aj ku psíkom, takže si svoj drink môžete užiť aj s vaším štvornohým miláčikom.

Ktorý brezniansky podnik najčastejšie navštevujete? Kam pozvete vašich priateľov? Vyjadrite svoj názor v našom hlasovaní!

Ktorý brezniansky podnik je váš najobľúbenejší?

Dart Club 19%
Eagle Bar 20.6%
Známe breznianske podniky v OBRAZOCH
20
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín