Kristína Kožiaková Hokej

Hokejová atmosféra v breznianskych podnikoch: Priame prenosy aj špeciálne akcie!

Sledovanie zápasov z majstrovstiev si rozhodne užijete aj v breznianskych podnikoch. Pripravené sú veľké televízory aj veľkoplošné plátna. A nechýbajú ani akcie, alkohol, či súťaže o darčeky. Jedinou úlohou je vybrať si správne miesto na sledovanie.

Ilustračný obrázok k článku Hokejová atmosféra v breznianskych podnikoch: Priame prenosy aj špeciálne akcie!
Zdroj: TASR

Podniky v Brezne sú na hokejové majstrovstvá, ktoré sú už v plnom prúde, pripravené svedomito. Okrem zápasov slovenskej reprezentácie si môžete vychutnať aj zahraničné duely. Zisťovali sme, kde všade si môžete užiť pravú atmosféru majstrovských zápasov.

„U nás je možné sledovať na veľkoplošnej obrazovke všetky domáce zápasy a zaujímavé zahraničné duely. Pokiaľ sa dostaneme do štvrťfinále, vymyslíme aj drobné občerstvenie a podobne,“ prezradil majiteľ Bombury Maroš Pavúk.

Dart Club pozýva priaznivcov hokeja na premietanie všetkých hokejových zápasov počas majstrovstiev na veľkoplošnej obrazovke. Počas priamych prenosov je akcia na alkohol a môžete získať aj zaujímavé darčeky. V Eagle Bare majú zase k dispozícii dva televízory, na ktorých si v príjemnom prostredí môžete vychutnať zápasy.

Krčma Stodola láka svojich zákazníkov sledovať hokej na dvoch veľkoplošných televízoroch. „Pokiaľ sa Slovensko dostane do štvrťfinále, za každý strelený gól dostanú návštevníci v Stodole „štamperlík“ zadarmo,“ prezradil majiteľ Miroslav Kasák.

Kaviareň Západ návštevníkom premieta na veľkoplošnej obrazovke. „Príďte si pozrieť MS v hokeji na veľkom plátne, počas zápasov akcia s klasik drinkom. Tri strely do seba, to je žreb pre teba!“ uvádzajú na svojej facebookovej stránke.

Rozpis zápasov Slovákov na MS v hokeji 2016

  • 07.05. 11:15 Slovensko 4:1 Maďarsko
  • 08.05. 19:15 Francúzsko 1:5 Slovensko
  • 10.05. 15:15 Slovensko – Nemecko
  • 11.05. 15:15 Slovensko – Bielorusko
  • 14.05. 19:15 Kanada – Slovensko
  • 15.05. 19:15 Slovensko – Fínsko
  • 17.05. 11:15 USA – Slovensko

Môže vás zaujímať:

PREHĽAD desiatich lákadiel nového týždňa: Kde v Brezne sa dá zrelaxovať?

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie