Aktualizované Barbara Dallosová Krimi

Hrôzostrašný pád rogalistu (57) neďaleko Brezna: INFO z nemocnice o jeho zdravotnom stave!

Let s nádherným výhľadom na krajinu sa pre rogalistu kúsok od nášho mesta premenil na drámu. Podľa hovorcu záchranárov zasahoval i vrtuľník.

Ilustračný obrázok k článku Hrôzostrašný pád rogalistu (57) neďaleko Brezna: INFO z nemocnice o jeho zdravotnom stave!
Zdroj: TASR

O nešťastí pri Kráľovej holi v okrese Brezno, pri ktorom sa z výšky rútil muž na rogale, informoval hovorca operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Boris Chmel.

,,K nehode došlo okolo 13:30 hod. poobede. 57-ročný muž bol v bezvedomí a mal poranenú hlavu," hovorí o zraneniach rogalistu hovorca záchranárov.

Ako pokračoval, prvotné ošetrenie dostal zranený muž ešte na mieste nehody, okamžite bol ale prevezený do nemocnice. ,,Po prvotnom ošetrení bol zranený muž transportovaný do Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Banskej Bystrici," dodal Chmel k nehode, ktorá sa stala v sobotu, 29.8.

Podľa slov Ruženy Maťašeje, hovorkyne Roosveltovej nemocnice, je rogalista stále hospitalizovaný.*** „Pacient leží na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny. Jeho stav je stabilizovaný, je mimo ohrozenia života a nachádza sa v umelom spánku,"*** uviedla hovorkyňa banskobystrickej nemocnice.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie