KOMPLETNÝ FUTBALOVÝ PREHĽAD: D.Lehota nadelila Beňušu sedem gólov, Sihla nestačila na Polomku

Ďalšie kolá futbalových líg priniesli nové výsledky. Prinášame vám prehľad výsledkov zápasov, ktoré odohrali mužstvá z nášho okresu.

Katarína Oravská
Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ FUTBALOVÝ PREHĽAD: D.Lehota nadelila Beňušu sedem gólov, Sihla nestačila na Polomku
Foto: Karol Krist / Zdroj: Dnes24.sk

Fortuna liga (33. kolo)

1. AS Trenčín 33 23 5 5 67:28 74 *
2. MŠK Žilina 33 20 9 4 68:25 69 **
3. Slovan Bratislava 33 18 3 12 49:42 57 **
4. Spartak Trnava 33 16 8 9 53:31 56 **
5. FK Senica 33 12 11 10 52:50 47
6. MFK Košice 33 11 8 14 43:48 41 ****
7. MFK Ružomberok 33 10 10 13 41:45 40
8. DAC D. Streda 33 9 12 12 32:44 39
9. Spartak Myjava 33 11 6 16 38:53 39
10. ViOn Z. Moravce 33 8 8 17 27:54 32
11. ŽP Podbrezová 33 7 8 18 32:54 29
12. Dukla B. Bystrica 33 4 10 19 29:57 22 ***
  • * majster SR + účasť v LM 2015/2016
  • ** účasť v EL 2015/2016
  • *** vypadávajúci do 2. DOXXbet ligy
  • **** zostup do 2. DOXXbet ligy pre neudelenie licencie

IV. liga skupina JUH (24. kolo)

  • 31.05.2015 10:30 ŽP Šport Podbrezová (B) 5 : 0 MFK Lokomotíva Zvolen (B)
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 ŽP Šport Podbrezová B 24 16 2 6 68 : 25 50 14
2 FK Slovenské Ďarmoty 24 15 3 6 48 : 36 48 12
3 MFK Lokomotíva Zvolen B 24 14 5 5 44 : 33 47 11
4 TJ Sklotatran Poltár 24 13 3 8 35 : 25 42 6
5 MFK Detva 24 12 5 7 56 : 24 41 5
6 JUPIE Podlavice Badín 24 10 7 7 55 : 46 37 1
7 ŠK Vinica 24 12 1 11 33 : 37 37 1
8 TJ Jednota Málinec 24 11 2 11 43 : 65 35 –1
9 TJ Prameň Kováčová 24 11 1 12 41 : 39 34 –2
10 MFK Revúca 24 8 6 10 29 : 42 30 –6
11 FTC Fiľakovo 24 8 2 14 42 : 35 26 –10
12 MFK Spartak Hriňová 24 6 4 14 41 : 55 22 –14
13 FK CSM Tisovec 24 4 4 16 26 : 51 16 –20
14 FC Slovan Divín 24 3 5 16 21 : 69 14 –22
  • Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra

V. liga skupina C (24. kolo)

  • 31.05.2015 17:00 FK 09 Bacúch 0 : 1 TJ Sokol Medzibrod
  • 31.05.2015 17:00 ŠK Hrochoť 0 : 0 ŠK Partizán Čierny Balog
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 TJ Sokol Medzibrod 24 18 5 1 74 : 20 59 23
2 FK Šalková 24 15 4 5 55 : 17 49 13
3 TJ Tatran VLM Pliešovce 24 14 5 5 50 : 28 47 11
4 TJ Sokol Repište 24 10 7 7 42 : 40 37 1
5 ŠK Hrochoť 24 9 8 7 30 : 35 35 –1
6 TJ Baník Štiavnické Bane 24 10 2 12 46 : 52 32 –4
7 OŠK Lieskovec 24 7 10 7 37 : 37 31 –5
8 OFK 1950 Priechod 24 8 7 9 25 : 41 31 –5
9 ŠK Partizán Čierny Balog 24 8 6 10 39 : 41 30 –6
10 ŠK Sásová 24 7 8 9 35 : 44 29 –10
11 JUPIE Podlavice Badín B 24 8 3 13 38 : 44 27 –9
12 OFK Slovenská Ľupča 24 6 7 11 32 : 42 25 –11
13 FK 09 Bacúch 24 5 2 17 26 : 51 17 –16
14 ŠK Voznica 24 4 4 16 28 : 65 16 –20
  • Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra

II. trieda skupina B (17. kolo)

  • 30.05.2015 15:00 TJ Družstevník Šumiac 3 : 0 TJ Slovan Pohronská Polhora
  • 30.05.2015 17:00 TJ Tatran Polomka 5 : 4 ŠFK Sihla
  • 30.05.2015 17:00 TJ Partizán Dolná Lehota 7 : 0 TJ Slovan Beňuš
  • 30.05.2015 17:10 TJ Slovan Michalová 4 : 0 TJ Mladosť Pohorelá
  • 31.05.2015 17:00 – ŠK Heľpa
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 TJ Slovan Michalová 15 12 2 1 45 : 8 38 14
2 ŠK Heľpa 15 11 2 2 40 : 23 35 11
3 TJ Mladosť Pohorelá 15 9 2 4 34 : 24 29 8
4 TJ Partizán Dolná Lehota 15 9 1 5 44 : 23 28 4
5 TJ Tatran Polomka 15 5 4 6 26 : 25 19 –5
6 TJ Slovan Beňuš 15 5 2 8 33 : 46 17 –4
7 TJ Družstevník Šumiac 16 4 2 10 26 : 38 14 –10
8 ŠFK Sihla 15 2 2 11 20 : 53 8 –13
9 TJ Slovan Pohronská Polhora 15 2 1 12 18 : 46 7 –14
  • Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra

I. trieda (24. kolo)

  • 30.05.2015 17:00 TJ Tatran Čierny Balog 2 : 1 FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
  • 30.05.2015 17:00 TJ Partizán Osrblie – : – TJ ŠK Sokol Jakub
  • 31.05.2015 17:00 TJ ŠK Hronec 5 : 0 TJ Mladosť Lučatín
  • 31.05.2015 17:00 ŠK Selce (A) 3 : 2 OFK Slovan Valaská
  • 31.05.2015 17:00 FK Sokol Braväcovo 1 : 2 TJ – Družstevník Strelníky
  • 31.05.2015 17:00 FK 1928 Jasenie 1 : 1 ŠK Obecný podnik lesov Poniky
  • 05.06.2015 17:30 FK Podkonice – : – FK SOKOL Nemecká
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 ŠK Selce A 24 19 2 3 79 : 29 59 23
2 FK Sokol Braväcovo 24 16 4 4 67 : 39 52 16
3 TJ ŠK Sokol Jakub 23 13 4 6 45 : 22 43 7
4 ŠK Obecný podnik lesov Poniky 24 11 3 10 50 : 35 36 0
5 TJ Tatran Čierny Balog 24 10 6 8 41 : 35 36 0
6 OFK Slovan Valaská 24 9 9 6 34 : 32 36 0
7 TJ – Družstevník Strelníky 24 8 8 8 32 : 33 32 –4
8 TJ Mladosť Lučatín 24 7 6 11 41 : 53 27 –9
9 FK 1928 Jasenie 23 7 6 10 29 : 45 27 –9
10 TJ Partizán Osrblie 23 6 7 10 33 : 48 25 –8
11 TJ ŠK Hronec 24 6 5 13 39 : 51 23 –13
12 FK SOKOL Nemecká 23 6 3 14 31 : 51 21 –15
13 FK Podkonice 23 5 4 14 24 : 54 19 –14
14 FK – 34 Brusno – Ondrej B 23 4 9 10 21 : 39 21(-3) –12

Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra

Foto: ilustračné

Zdroj: Futbalnet.sk