KOMPLETNÝ FUTBALOVÝ PREHĽAD: IV.ligu vedie Podbrezová, Dolná Lehota vysoko zdolala Sihlu

Ďalšie kolá futbalových líg priniesli nové výsledky. Prinášame vám prehľad výsledkov zápasov, ktoré odohrali mužstvá z nášho okresu.

Katarína Oravská
Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ FUTBALOVÝ PREHĽAD: IV.ligu vedie Podbrezová, Dolná Lehota vysoko zdolala Sihlu
Foto: Karol Krist / Zdroj: Dnes24.sk

Fortuna liga (32. kolo)

  • 23.05.2015 17:15 ŽP Šport Podbrezová 2:3 DAC D. Streda
1. AS Trenčín 32 22 5 5 64:27 71 *
2. MŠK Žilina 32 19 9 4 65:25 66 **
3. Spartak Trnava 32 16 8 8 53:28 56 **
4. Slovan Bratislava 32 17 3 12 46:42 54 **
5. FK Senica 32 11 11 10 49:50 44
6. MFK Košice 32 11 7 14 42:47 40
7. DAC D. Streda 32 9 12 11 32:41 39
8. Spartak Myjava 32 11 5 16 37:52 38
9. MFK Ružomberok 32 9 10 13 39:44 37
10. ViOn Z. Moravce 32 8 8 16 26:51 32
11. ŽP Podbrezová 32 7 8 17 32:51 29
12. Dukla B. Bystrica 32 4 10 18 28:55 22 ***
  • * istý majster SR + účasť v LM 2015/2016
  • ** účasť v EL 2015/2016
  • *** vypadávajúci do 2. DOXXbet ligy

IV. liga skupina JUH (23. kolo)

  • 24.05.2015 17:00 FK Slovenské Ďarmoty 2 : 1 ŽP Šport Podbrezová (B)
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 ŽP Šport Podbrezová B 23 15 2 6 63 : 25 47 14
2 MFK Lokomotíva Zvolen B 23 14 5 4 44 : 28 47 11
3 FK Slovenské Ďarmoty 23 14 3 6 46 : 36 45 9
4 TJ Sklotatran Poltár 23 13 3 7 35 : 23 42 9
5 MFK Detva 23 11 5 7 53 : 24 38 2
6 JUPIE Podlavice Badín 23 10 7 6 54 : 42 37 1
7 ŠK Vinica 23 12 1 10 32 : 33 37 1
8 TJ Jednota Málinec 23 10 2 11 39 : 64 32 –1
9 TJ Prameň Kováčová 23 10 1 12 37 : 38 31 –2
10 MFK Revúca 23 7 6 10 27 : 41 27 –6
11 FTC Fiľakovo 23 8 2 13 40 : 32 26 –10
12 MFK Spartak Hriňová 23 6 4 13 40 : 53 22 –14
13 FK CSM Tisovec 23 4 4 15 26 : 48 16 –17
14 FC Slovan Divín 23 2 5 16 18 : 67 11 –22

Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra

V. liga skupina C (23. kolo)

  • 24.05.2015 17:00 ŠK Partizán Čierny Balog 3 : 0 TJ Sokol Repište
  • 24.05.2015 17:00 FK 09 Bacúch 1 : 2 ŠK Hrochoť
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 TJ Sokol Medzibrod 23 17 5 1 73 : 20 56 20
2 FK Šalková 23 14 4 5 51 : 17 46 13
3 TJ Tatran VLM Pliešovce 23 13 5 5 46 : 28 44 11
4 TJ Sokol Repište 23 10 6 7 39 : 37 36 3
5 ŠK Hrochoť 23 9 7 7 30 : 35 34 1
6 OŠK Lieskovec 23 7 10 6 37 : 33 31 –5
7 OFK 1950 Priechod 23 8 7 8 25 : 37 31 –5
8 ŠK Partizán Čierny Balog 23 8 5 10 39 : 41 29 –7
9 ŠK Sásová 23 7 8 8 34 : 41 29 –10
10 TJ Baník Štiavnické Bane 23 9 2 12 41 : 52 29 –4
11 JUPIE Podlavice Badín B 23 7 3 13 35 : 43 24 –9
12 OFK Slovenská Ľupča 23 6 6 11 29 : 39 24 –12
13 FK 09 Bacúch 23 5 2 16 26 : 50 17 –13
14 ŠK Voznica 23 4 4 15 28 : 60 16 –20

Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra

II. trieda skupina B (16. kolo)

  • 23.05.2015 17:00 TJ Mladosť Pohorelá 1 : 2 TJ Tatran Polomka
  • 23.05.2015 17:30 TJ Slovan Beňuš 4 : 2 TJ Družstevník Šumiac
  • 24.05.2015 17:00 TJ Slovan Pohronská Polhora –
  • 24.05.2015 17:00 ŠFK Sihla 0 : 7 TJ Partizán Dolná Lehota
  • 24.05.2015 17:00 ŠK Heľpa 2 : 1 TJ Slovan Michalová
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 TJ Slovan Michalová 14 11 2 1 41 : 8 35 14
2 ŠK Heľpa 15 11 2 2 40 : 23 35 11
3 TJ Mladosť Pohorelá 14 9 2 3 34 : 20 29 8
4 TJ Partizán Dolná Lehota 14 8 1 5 37 : 23 25 4
5 TJ Slovan Beňuš 14 5 2 7 33 : 39 17 –4
6 TJ Tatran Polomka 14 4 4 6 21 : 21 16 –5
7 TJ Družstevník Šumiac 15 3 2 10 23 : 38 11 –10
8 ŠFK Sihla 14 2 2 10 16 : 48 8 –13
9 TJ Slovan Pohronská Polhora 14 2 1 11 18 : 43 7 –14

Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra

I. trieda (23. kolo)

  • 23.05.2015 10:30 TJ Mladosť Lučatín 2 : 3 ŠK Selce (A)
  • 24.05.2015 17:00 TJ ŠK Sokol Jakub 1 : 2 TJ ŠK Hronec
  • 24.05.2015 17:00 ŠK Obecný podnik lesov Poniky 2 : 3 TJ Partizán Osrblie
  • 24.05.2015 17:00 TJ – Družstevník Strelníky 1 : 3 TJ Tatran Čierny Balog
  • 24.05.2015 17:00 OFK Slovan Valaská 2 : 1 FK Podkonice
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 ŠK Selce A 23 18 2 3 76 : 27 56 23
2 FK Sokol Braväcovo 22 15 4 3 61 : 37 49 16
3 TJ ŠK Sokol Jakub 23 13 4 6 45 : 22 43 7
4 OFK Slovan Valaská 23 9 9 5 32 : 29 36 0
5 ŠK Obecný podnik lesov Poniky 23 11 2 10 49 : 34 35 –1
6 TJ Tatran Čierny Balog 23 9 6 8 39 : 34 33 0
7 TJ – Družstevník Strelníky 23 7 8 8 30 : 32 29 –7
8 TJ Mladosť Lučatín 23 7 6 10 41 : 48 27 –9
9 TJ Partizán Osrblie 23 6 7 10 33 : 48 25 –8
10 FK 1928 Jasenie 21 7 4 10 28 : 44 25 –8
11 FK SOKOL Nemecká 22 6 3 13 31 : 46 21 –12
12 TJ ŠK Hronec 23 5 5 13 34 : 51 20 –13
13 FK – 34 Brusno – Ondrej B 22 4 9 9 20 : 37 21(-3) –12
14 FK Podkonice 22 5 3 14 24 : 54 18 –12

Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra

Foto: ilustračné

Zdroj: Futbalnet.sk