Utorok 23. júl 2019 Oľga  14 °C
Katarína Oravská Futbal

KOMPLETNÝ FUTBALOVÝ PREHĽAD: Takto hrali v uplynulých dňoch tímy z regiónu, liga za ligou

Ďalšie kolá futbalových líg priniesli nové výsledky. Prinášame vám prehľad výsledkov zápasov, ktoré odohrali mužstvá z nášho okresu.

Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ FUTBALOVÝ PREHĽAD: Takto hrali v uplynulých dňoch tímy z regiónu, liga za ligou
Foto: Karol Krist / Zdroj: Dnes24.sk

Fortuna liga (30. kolo)

1. AS Trenčín 30 21 5 4 63:26 68
2. MŠK Žlina 30 18 9 3 63:23 63
3. Spartak Trnava 30 14 8 8 47:27 50
4. Slovan Bratislava 30 15 3 12 43:41 48
5. FK Senica 30 10 10 10 44:47 40
6. Spartak Myjava 30 11 4 15 36:48 37
7. MFK Ružomberok 30 9 9 12 36:39 36
8. MFK Košice 30 10 6 14 36:46 36
9. DAC Dunajská Streda 30 8 11 11 29:39 35
10. ViOn Zlaté Moravce 30 8 7 15 26:50 31
11. ŽP Šport Podbrezová 30 7 8 5 30:43 29
12. Dukla Banská Bystrica 30 4 10 16 27:51 22

IV. liga skupina JUH (22. kolo)

  • 17.05.2015 10:30 ŽP Šport Podbrezová (B) 3 : 6 MFK Spartak Hriňová
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 ŽP Šport Podbrezová B 22 15 2 5 62 : 23 47 14
2 MFK Lokomotíva Zvolen B 22 13 5 4 42 : 27 44 11
3 FK Slovenské Ďarmoty 22 13 3 6 44 : 35 42 9
4 TJ Sklotatran Poltár 22 13 2 7 33 : 21 41 8
5 MFK Detva 22 10 5 7 43 : 24 35 2
6 JUPIE Podlavice Badín 22 9 7 6 48 : 41 34 1
7 TJ Jednota Málinec 22 10 2 10 38 : 58 32 –1
8 TJ Prameň Kováčová 22 10 1 11 36 : 36 31 –2
9 ŠK Vinica 21 10 1 10 29 : 33 31 –2
10 MFK Revúca 22 7 6 9 27 : 31 27 –6
11 FTC Fiľakovo 22 7 2 13 34 : 32 23 –10
12 MFK Spartak Hriňová 22 6 3 13 38 : 51 21 –12
13 FK CSM Tisovec 21 4 4 13 26 : 41 16 –14
14 FC Slovan Divín 22 2 5 15 18 : 65 11 –22

Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra

V. liga skupina C (22. kolo)

  • 17.05.2015 17:00 TJ Sokol Repište 3 : 0 FK 09 Bacúch
  • 17.05.2015 17:00 TJ Baník Štiavnické Bane 5 : 1 ŠK Partizán Čierny Balog
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 TJ Sokol Medzibrod 22 17 4 1 70 : 17 55 19
2 TJ Tatran VLM Pliešovce 22 13 5 4 45 : 26 44 11
3 FK Šalková 22 13 4 5 50 : 17 43 10
4 TJ Sokol Repište 22 10 6 6 39 : 34 36 3
5 ŠK Hrochoť 22 8 7 7 28 : 34 31 –2
6 OŠK Lieskovec 22 7 9 6 34 : 30 30 –3
7 TJ Baník Štiavnické Bane 22 9 2 11 41 : 49 29 –4
8 OFK 1950 Priechod 22 7 7 8 23 : 36 28 –5
9 ŠK Partizán Čierny Balog 22 7 5 10 36 : 41 26 –7
10 ŠK Sásová 22 6 8 8 32 : 40 26 –10
11 JUPIE Podlavice Badín B 22 7 3 12 34 : 41 24 –9
12 OFK Slovenská Ľupča 22 5 6 11 26 : 39 21 –12
13 FK 09 Bacúch 22 5 2 15 25 : 48 17 –10
14 ŠK Voznica 22 4 4 14 28 : 59 16 –17

Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra

II. trieda skupina B (16. kolo)

  • 16.05.2015 17:00 TJ Partizán Dolná Lehota 2 : 1 TJ Mladosť Pohorelá
  • 16.05.2015 17:00 TJ Družstevník Šumiac 4 : 2 ŠFK Sihla
  • 16.05.2015 17:00 TJ Slovan Beňuš 7 : 2 TJ Slovan Pohronská Polhora
  • 17.05.2015 17:00 – TJ Slovan Michalová
  • 17.05.2015 17:00 TJ Tatran Polomka – : – ŠK Heľpa
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 TJ Slovan Michalová 13 11 2 0 40 : 6 35 14
2 ŠK Heľpa 13 10 1 2 35 : 19 31 10
3 TJ Mladosť Pohorelá 13 9 2 2 33 : 18 29 11
4 TJ Partizán Dolná Lehota 13 7 1 5 30 : 23 22 1
5 TJ Slovan Beňuš 13 4 2 7 29 : 37 14 –4
6 TJ Tatran Polomka 12 3 3 6 16 : 17 12 –6
7 TJ Družstevník Šumiac 14 3 2 9 21 : 34 11 –10
8 ŠFK Sihla 13 2 2 9 16 : 41 8 –10
9 TJ Slovan Pohronská Polhora 14 2 1 11 18 : 43 7 –14

Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra

I. trieda (22. kolo)

  • 16.05.2015 17:00 TJ ŠK Hronec 1 : 3 ŠK Selce (A)
  • 16.05.2015 17:00 TJ Partizán Osrblie 1 : 1 FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
  • 16.05.2015 17:15 TJ ŠK Sokol Jakub 1 : 0 ŠK Obecný podnik lesov Poniky
  • 17.05.2015 10:30 FK Podkonice – : – TJ Mladosť Lučatín
  • 17.05.2015 17:00 FK Sokol Braväcovo 4 : 1 OFK Slovan Valaská
  • 17.05.2015 17:00 TJ Tatran Čierny Balog 3 : 0 FK SOKOL Nemecká
  • 17.05.2015 17:00 FK 1928 Jasenie 2 : 0 TJ – Družstevník Strelníky
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 ŠK Selce A 22 17 2 3 73 : 25 53 20
2 FK Sokol Braväcovo 22 15 4 3 61 : 37 49 16
3 TJ ŠK Sokol Jakub 22 13 4 5 44 : 20 43 10
4 ŠK Obecný podnik lesov Poniky 22 11 2 9 47 : 31 35 2
5 OFK Slovan Valaská 22 8 9 5 30 : 28 33 0
6 TJ Tatran Čierny Balog 22 8 6 8 36 : 33 30 –3
7 TJ – Družstevník Strelníky 22 7 8 7 29 : 29 29 –4
8 TJ Mladosť Lučatín 21 7 6 8 38 : 43 27 –6
9 FK 1928 Jasenie 21 7 4 10 28 : 44 25 –8
10 TJ Partizán Osrblie 22 5 7 10 30 : 46 22 –11
11 FK SOKOL Nemecká 22 6 3 13 31 : 46 21 –12
12 FK – 34 Brusno – Ondrej B 22 4 9 9 20 : 37 21(-3) –12
13 TJ ŠK Hronec 22 4 5 13 32 : 50 17 –16
14 FK Podkonice 20 4 3 13 21 : 51 15 –12

Z – zápasy V – výhra R – remíza P – prehra

Foto: ilustračné

Zdroj: Futbalnet.sk