Katarína Oravská Futbal

KOMPLETNÝ PREHĽAD: Takto zahral váš obľúbený futbalový tím!

Ďalšie kolá futbalových líg priniesli nové výsledky. Prinášame vám prehľad výsledkov zápasov, ktoré odohrali mužstvá z nášho okresu.

Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD: Takto zahral váš obľúbený futbalový tím!
Zdroj: TASR

IV. liga dospelí – JUH

ŽP Šport Podbrezová B (v tabuľke na 1. mieste)
6. kolo ŽP Šport Podbrezová (B) – ŠK Vinica 4:1

V. liga dospelí – skupina C

ŠK Partizán Čierny Balog (v tabuľke na 5. mieste)
6. kolo ŠK Voznica – ŠK Partizán Čierny Balog 0:3

V. liga dospelí – skupina C

FK 09 Bacúch (v tabuľke na 9. mieste)
6. kolo OFK 1950 Priechod – FK 09 Bacúch 1:1

III. liga dorast U19 skupina JUH

FK 09 Bacúch (v tabuľke na 1. mieste)
7. kolo OTJ Hontianske Nemce – FK 09 Bacúch 0:1
FK Sokol Braväcovo (v tabuľke na 11. mieste)
6. kolo FK Sokol Braväcovo – FTC Fiľakovo 0:2
TJ Tatran Čierny Balog (v tabuľke na 7. mieste)
6. kolo TJ Tatran Čierny Balog – FK Jesenské 2:1

IV. liga dorast U19 skupina D

ŠK Heľpa (v tabuľke na 11. mieste)
7. kolo ŠK Slovan Vidiná – ŠK Heľpa 4:0

II. liga MŽ U13 skupina JUH

1. FK Horehron Závadka nad Hronom (v tabuľke na 13. mieste)
7. kolo MFK Strojár Krupina – 1. FK Horehron Závadka nad Hronom 6:1

II. liga SŽ U15 skupina JUH

1. FK Horehron Závadka nad Hronom (v tabuľke na 6. mieste)
7. kolo MFK Strojár Krupina – 1. FK Horehron Závadka nad Hronom 3:1

I. trieda

7. kolo
FK – 34– Brusno – Ondrej – ŠK Obecný podnik lesov Poniky 1:1
OFK Slovan Valaská – FK 1928 Jasenie 3:0
FK Sokol Nemecká – TJ Partizán Osrblie 3:1

1 FK Sokol Braväcovo 15 b
2 OFK Slovan Valaská 14 b
3 TJ ŠK Sokol Jakub 13 b
4 FK SOKOL Nemecká 13 b
5 TJ – Družstevník Strelníky 11 b
6 ŠK Selce A 10 b
7 TJ Mladosť Lučatín 10 b
8 ŠK Obecný podnik lesov Poniky 10 b
9 FK – 34 Brusno – Ondrej B 6 b
10 FK 1928 Jasenie 6 b
11 TJ Tatran Čierny Balog 4 b
12 FK Podkonice 3 b
13 TJ Partizán Osrblie 3 b
14 TJ ŠK Hronec 4(-3) b

II. trieda skupina B

5. kolo
TJ Mladosť Pohorelá – TJ Slovan Pohronská Polhora 4:1
ŠK Heľpa – TJ Družstevník Šumiac 3:0

1 TJ Slovan Michalová 12 b
2 ŠK Heľpa 12 b
3 TJ Mladosť Pohorelá 9 b
4 TJ Partizán Dolná Lehota 9 b
5 TJ Tatran Polomka 7 b
6 TJ Slovan Pohronská Polhora 3 b
7 TJ Družstevník Šumiac 1 b
8 TJ Slovan Beňuš 0 b
9 ŠFK Sihla 0(-3) b

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie