Kompletný prehľad: Výsledky futbalových zápasov mužstiev z nášho okresu

Ďalšie kolá futbalových líg priniesli nové výsledky. Prinášame vám prehľad výsledkov zápasov, ktoré odohrali mužstvá z nášho okresu.

Katarína Oravská
Ilustračný obrázok k článku Kompletný prehľad: Výsledky futbalových zápasov mužstiev z nášho okresu
Zdroj: Webnoviny.sk

II. liga

ŽP Šport Podbrezová (v tabuľke na striebornej pozícii s 61 bodmi)
33. kolo 01. 06. FK Slovan Duslo Šaľa – ŽP Šport Podbrezová 0:1

II. liga U-15 – JUH

FK Horehron Závadka nad Hronom (v tabuľke na 11. mieste)
23. kolo 25. 05. B. Štiavnica – FK Horehron 5:0

ŠK PARTIZÁN Čierny Balog (v tabuľke na 14. mieste)
23. kolo 25. 05. Č. Balog – Lučenec 1:3

IV. liga dorast – JUH

Tatran Čierny Balog (v tabuľke sú na druhom mieste s 50 bodmi)
23. kolo 26. 05. 2013 Hriňová – Tatran ČB 1:3

FK 09 Bacúch (v tabuľke na 4. mieste)
23. kolo 25. 05. Brusno – Bacúch 1:3

IV. liga dospelí – JUH

ŠK PARTIZÁN Čierny Balog (v tabuľke na 13. mieste)
24. kolo 02. 06. Poltár – Č. Balog 4:0

V. liga dospelí – skupina C

FK 1928 Jasenie (v tabuľke na 12. mieste)
24. kolo 02. 06. Selce – Jasenie 2:3

V. liga dorast – skupina C

Sokol Braväcovo (v tabuľke na 8. mieste)
23. kolo 25. 05. Látky – Braväcovo 7:1

II. trieda skup. B

1. FK 09 Bacúch 58b
2. Partizána Dolná Lehota 35b
3. Slovan Michalová 33b
4. Slovan Beňuš A 30b
5. Družstevník Šumiac 25b
6. Tatran Polomka 25b
7. Slovan Beňuš juniori 0b

I. trieda dospelí

1. ŠK Sokol Jakub 50b
2. Sokol Braväcovo 47b
3. Mladosť Lučatín 47b
4. Tatran Čierny Balog 45b
5. ŠK Hronec 40b
6. OFK Slovan Valaská 37b
7. Tatran Podkonice 31b
8. ŠK Heľpa 31b
9. Partizán Osrblie 29b
10. ŠK Sokol Staré Hory 28b
11. ŠK OPL Poniky 27b
12. Tatran Harmanec 15b
13. Družstevník Baláže 14b
14. Slovan Pohronská Polhora 10b

I. trieda st. žiaci

1. FK 1928 Jasenie 25b
2. FK Šalková 25b
3. Slovan Beňuš 20b
4. OFK Slovan Valaská 17b
5. ŠK Heľpa 11b
6. Tatran Harmanec 1b

Prípravky sk. A

1. ŠK Partizán Čierny Balog A 46b
2. FK 34 Brusno-Ondrej A 37b
3. Sokol Nemecká 19b
4. ŠK Partizán Čierny Balog B 14b
5. FK 34 Brusno-Ondrej B 1b

Foto: ilustračné
Zdroj: Stredoslovenský futbalová zväz, Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica

Zdroj: Dnes24.sk