Kompletný prehľad: Výsledky futbalových zápasov mužstiev z nášho okresu

Ďalšie kolá futbalových líg priniesli nové výsledky. Prinášame vám prehľad výsledkov zápasov, ktoré odohrali mužstvá z nášho okresu.

Katarína Oravská
Ilustračný obrázok k článku Kompletný prehľad: Výsledky futbalových zápasov mužstiev z nášho okresu
Zdroj: Webnoviny.sk

II. liga

ŽP Šport Podbrezová (v tabuľke na striebornej pozícii s 61 bodmi)
33. kolo 01. 06. FK Slovan Duslo Šaľa – ŽP Šport Podbrezová 0:1

II. liga U-15 – JUH

FK Horehron Závadka nad Hronom (v tabuľke na 11. mieste)
24. kolo 01. 06. FK Horehron – R. Sobota 1:2

ŠK PARTIZÁN Čierny Balog (v tabuľke na 14. mieste)
24. kolo 02. 06. Tornaľa – Č. Balog 6:1

IV. liga dorast – JUH

Tatran Čierny Balog (v tabuľke sú na druhom mieste s 53 bodmi)
24. kolo 02. 06. 2013 Tatran ČB – Brusno 4:3

FK 09 Bacúch (v tabuľke na 3. mieste)
24. kolo 02. 06. Bacúch – Hliník n. Hr. 2:2

IV. liga dospelí – JUH

ŠK PARTIZÁN Čierny Balog (v tabuľke na 13. mieste)
25. kolo 09. 06. Č. Balog – Badín 1:2

V. liga dospelí – skupina C

FK 1928 Jasenie (v tabuľke na 13. mieste)
25. kolo 09. 06. Jasenie – Pliešovce 0:1

V. liga dorast – skupina C

Sokol Braväcovo (v tabuľke na 8. mieste)
24. kolo 01. 06. Braväcovo – H. Nemce 1:1

II. trieda skup. B

  1. FK 09 Bacúch 61b
  2. Partizána Dolná Lehota 35b
  3. Slovan Michalová 33b
  4. Slovan Beňuš A 33b
  5. Tatran Polomka 28b
  6. Družstevník Šumiac 25b
  7. Slovan Beňuš juniori 0b

I. trieda dospelí

  1. ŠK Sokol Jakub 51b
  2. Sokol Braväcovo 47b
  3. Mladosť Lučatín 47b
  4. Tatran Čierny Balog 45b
  5. ŠK Hronec 41b
  6. OFK Slovan Valaská 40b
  7. Tatran Podkonice 34b
  8. ŠK Heľpa 34b
  9. ŠK Sokol Staré Hory 31b
  10. Partizán Osrblie 29b
  11. ŠK OPL Poniky 27b
  12. Tatran Harmanec 15b
  13. Družstevník Baláže 14b
  14. Slovan Pohronská Polhora 13b

I. trieda st. žiaci

  1. FK Šalková 28b
  2. FK 1928 Jasenie 25b
  3. Slovan Beňuš 20b
  4. OFK Slovan Valaská 17b
  5. ŠK Heľpa 11b
  6. Tatran Harmanec 1b

Prípravky sk. A

  1. ŠK Partizán Čierny Balog A 46b
  2. FK 34 Brusno-Ondrej A 37b
  3. Sokol Nemecká 19b
  4. ŠK Partizán Čierny Balog B 14b
  5. FK 34 Brusno-Ondrej B 1b

Foto: ilustračné
Zdroj: Stredoslovenský futbalová zväz, Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica

Zdroj: Dnes24.sk