Kompletný prehľad: Výsledky futbalových zápasov mužstiev z nášho okresu

Ďalšie kolá futbalových líg priniesli nové výsledky. Prinášame vám prehľad výsledkov zápasov, ktoré odohrali mužstvá z nášho okresu.

Katarína Oravská
Ilustračný obrázok k článku Kompletný prehľad: Výsledky futbalových zápasov mužstiev z nášho okresu
Zdroj: TASR

II. liga

ŽP Šport Podbrezová (v tabuľke na striebornej pozícii s 61 bodmi)
33. kolo 01. 06. FK Slovan Duslo Šaľa – ŽP Šport Podbrezová 0:1

II. liga U-15 – JUH

FK Horehron Závadka nad Hronom (v tabuľke na 12. mieste)
25. kolo 08. 06. Č. Balog – FK Horehron 4:0

ŠK PARTIZÁN Čierny Balog (v tabuľke na 14. mieste)
25. kolo 08. 06. Č. Balog – FK Horehron 4:0

IV. liga dorast – JUH

Tatran Čierny Balog (v tabuľke sú na prvom mieste s 56 bodmi)
25. kolo 09. 06. 2013 Hliník n. Hr. – Tatran ČB 1:7

FK 09 Bacúch (v tabuľke na 3. mieste)
25. kolo 08. 06. Detva – Bacúch 0:2

IV. liga dospelí – JUH

ŠK PARTIZÁN Čierny Balog (v tabuľke na 13. mieste)
25. kolo 09. 06. Č. Balog – Badín 1:2

V. liga dospelí – skupina C

FK 1928 Jasenie (v tabuľke na 13. mieste)
25. kolo 09. 06. Jasenie – Pliešovce 0:1

V. liga dorast – skupina C

Sokol Braväcovo (v tabuľke na 8. mieste)
25. kolo 08. 06. Podzámčok – Braväcovo 2:7

II. trieda skup. B

1. FK 09 Bacúch 61b
2. Partizána Dolná Lehota 38b
3. Slovan Michalová 33b
4. Slovan Beňuš 33b
5. Tatran Polomka 28b
6. Družstevník Šumiac 25b
7. Slovan Beňuš juniori 0b

I. trieda dospelí

1. ŠK Sokol Jakub 51b
2. Sokol Braväcovo 47b
3. Mladosť Lučatín 47b
4. Tatran Čierny Balog 45b
5. ŠK Hronec 41b
6. OFK Slovan Valaská 40b
7. Tatran Podkonice 34b
8. ŠK Heľpa 34b
9. ŠK Sokol Staré Hor 31b
10. Partizán Osrblie 29b
11. ŠK OPL Poniky 27b
12. Družstevník Baláže 17b
13. Tatran Harmanec 15b
14. Slovan Pohronská Polhora 13b

I. trieda st. žiaci

1. FK 1928 Jasenie 28b
2. FK Šalková 28b
3. OFK Slovan Valaská 20b
4. Slovan Beňuš 20b
5. ŠK Heľpa 11b
6. Tatran Harmanec 1b

Prípravky sk. A

1. ŠK Partizán Čierny Balog A 46b
2. FK 34 Brusno-Ondrej A 37b
3. Sokol Nemecká 19b
4. ŠK Partizán Čierny Balog B 14b
5. FK 34 Brusno-Ondrej B 1b

Foto: ilustračné
Zdroj: Stredoslovenský futbalová zväz, Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica

Zdroj: Dnes24.sk