Katarína Oravská Futbal

KOMPLETNÝ PREHĽAD: Výsledky futbalových zápasov v regióne

Ďalšie kolá futbalových líg priniesli nové výsledky. Prinášame vám prehľad výsledkov zápasov, ktoré odohrali mužstvá z nášho okresu.

Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD: Výsledky futbalových zápasov v regióne
Foto: Stanislav Černák

IV. liga dospelí – JUH

ŽP Šport Podbrezová B (v tabuľke na 5. mieste)
6. kolo ŽP Šport Podbrezová (B) – ŠK Vinica 4:1

V. liga dospelí – skupina C

ŠK Partizán Čierny Balog (v tabuľke na 5. mieste)
6. kolo ŠK Voznica – ŠK Partizán Čierny Balog 0:3

V. liga dospelí – skupina C

FK 09 Bacúch (v tabuľke na 9. mieste)
6. kolo OFK 1950 Priechod – FK 09 Bacúch 1:1

III. liga dorast U19 skupina JUH

FK 09 Bacúch (v tabuľke na 1. mieste)
6. kolo FK 09 Bacúch – Družstevník Očová 5:1
FK Sokol Braväcovo (v tabuľke na 11. mieste)
6. kolo FK Sokol Braväcovo – FTC Fiľakovo 0:2
TJ Tatran Čierny Balog (v tabuľke na 7. mieste)
6. kolo TJ Tatran Čierny Balog – FK Jesenské 2:1

IV. liga dorast U19 skupina D

ŠK Heľpa (v tabuľke na 11. mieste)
5. kolo FC 98 Hajnáčka – ŠK Heľpa 8:1

II. liga MŽ U13 skupina JUH

1. FK Horehron Závadka nad Hronom (v tabuľke na 13. mieste)
5. kolo MŠK Rimavská Sobota – 1. FK Horehron Závadka nad Hronom 4:0

II. liga SŽ U15 skupina JUH

1. FK Horehron Závadka nad Hronom (v tabuľke na 6. mieste)
5. kolo MŠK Rimavská Sobota – 1. FK Horehron Závadka nad Hronom 2:1

I. trieda

6. kolo
TJ Partizán Osrblie – OFK Slovan Valaská 1:1
TJ ŠK Hronec – FK-34 Brusno-Ondrej 0:1
TJ ŠK Sokol Jakub – FK Sokol Nemecká 2:1
FK 1928 Jasenie – TJ Mladosť Lučatín 1:2
FK Sokol Braväcovo – FK Podkonice 3:1

1 FK Sokol Braväcovo 15b
2 TJ ŠK Sokol Jakub 13b
3 Družstevník Strelníky 11b
4 OFK Slovan Valaská 11b
5 ŠK Selce A 10b
6 FK SOKOL Nemecká 10b
7 TJ Mladosť Lučatín 8b
8 TJ Mladosť Lučatín 10b
9 FK 1928 Jasenie 6b
10 TJ Tatran Čierny Balog 4b
11 FK Podkonice 4b
12 TJ Partizán Osrblie 3b
13 FK – 34 Brusno – Ondrej B 5(-3)b
14 TJ ŠK Hronec 4(-3)b

II. trieda skupina B

4. kolo
TJ Družstevník Šumiac – TJ Slovan Michalová 0:7
TJ Partizán Dolná Lehota – TJ Tatran Polomka 1:0

1 TJ Slovan Michalová 12b
2 ŠK Heľpa 9b
3 TJ Partizán Dolná Lehota 9b
4 TJ Tatran Polomka 7b
5 TJ Mladosť Pohorelá 3b
6 TJ Družstevník Šumiac 1b
7 TJ Slovan Pohronská Polhora 0b
8 TJ Slovan Beňuš 0b
9 ŠFK Sihla 0(-3)b

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie