Barbara Dallosová Krimi

Pri dopravnej nehode vyhasol život mladého Šumiačana (†31): Spolujazdec s ťažkými zraneniami!

Cesta medzi dvomi známymi dedinami sa stala nešťastnou pre posádku Šumiačanov. Pri vážnej dopravnej nehode zahynul mladý spolujazdec, ďalší Šumiačan utrpel ťažké zranenia.

Ilustračný obrázok k článku Pri dopravnej nehode vyhasol život mladého Šumiačana (†31): Spolujazdec s ťažkými zraneniami!
Zdroj: TASR

Polícia v Revúcej vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v pondelok (17.8.) o 10:35 hod. medzi obcou Muráň a Muránska Dlhá Lúka.

,,43-ročný vodič motorového vozidla Peugeot 308 zo Šumiaca viedol vozidlo od obce Muráň, pričom v pravotočivej zákrute na mokrej vozovke z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s protiidúcim motorovým vozidlom Renault Lagúna. To viedol 28-ročný vodič z Muráňa. 31-ročný spolujazdec na prednom sedadle vo vozidle Peugeot zo Šumiaca utrpel smrteľné zranenie, 29-ročný spolujazdec zo Šumiaca, ktorý sedel na zadnom sedadle utrpel ťažké zranenia," opisuje tragédiu krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Ako pokračovala, obidvaja vodiči boli so zraneniami odvezený na ošetrenie. U vodiča Renaultu podľa slov hovorkyne alkohol zistený nebol, vodičovi Peugeotu bola na zistenie alkoholu odobratá krv. ,,Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Do vyšetrovania bol pribratý aj znalec z odboru cestnej dopravy," uzavrela hovorkyňa s tým, že škoda na vozidlách zatiaľ vyčíslená nebola.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie