Kristína Kožiaková Rôzne

SERIÁL: Breznianski poslanci za detských čias. Viete, kto je chlapčekom pri torte?

Detstvo mal veľmi pestré a plné zážitkov. Nezabudnuteľné chvíle trávil aj u starých rodičov a v tej dobe ešte netušil, že raz zasadne do mestského zastupiteľstva.

Ilustračný obrázok k článku SERIÁL: Breznianski poslanci za detských čias. Viete, kto je chlapčekom pri torte?
Zdroj: Dnes24.sk

Môžete ich poznať z rôznych zasadnutí a hlavne podľa aktivít, ktoré robia pre naše mesto. Poslanci mestského zastupiteľstva však tiež kedysi boli iba deťmi. Niektorí nám ukázali fotografie z čias, keď ešte neriešili problémy mesta a prezradili, ako zvykli tráviť najkrajšie roky. Krátky popis, ktorý nám poskytli, by mal byť pre vás prvou indíciou k vyriešeniu kvízu.

„Detstvo som mal veľmi pestré a plné veselých zážitkov. Pravidelne sme sa vo veľkom počte detí stretávali na lavičkách za panelákmi, často krát sme hrali futbal, vybíjanú a iné kolektívne športy. Nezabudnem ani na adrenalín a skvelú zábavu pri stavaní bunkrov z dosiek či snehu,“ začal spomínanie.

„Dochvíľnosť a dodržanie dohodnutého času bolo veľmi dôležité, pretože kto meškal, si už nemal kde sadnúť na lavičke.Veľmi úsmevnou spomienkou je pre mňa „komunikácia pod oknami kamarátov“, kde sme vykrikovali meno kamaráta, na ktorého sme čakali. Dnes si už naši najmenší napíšu SMS správu alebo správu na sociálnej sieti,“ pokračoval ďalej poslanec.

Na pomoc vám dáme ešte jednu nápovedu. K poslaneckému mandátu sa dostal v posledných voľbách, aktívne sa zapája do diania mesta, a to hlavne v časti Mazorníkovo. Pracuje ako výskumno – vývojový pracovník.

„Okrem môjho domova, ktorým je sídlisko Mazorníkovo, som veľmi rád trávil čas u starých rodičov na Čiernom Balogu, kde som zažil aj iné nezabudnuteľné chvíle, ktoré je možné zažiť len na vidieku. Veď len máloktoré dieťa v dnešnej dobe si môže povedať, že hrabalo trávu, neskôr seno či vozilo sa na vetrieske,“ dodal poslanec. Správnu odpoveď nájdete v našej fotogalérii!

Už o týždeň vám prinesieme ďalšiu fotografia poslanca/poslankyne a budete môcť opäť hádať, o koho ide.

Môže vás zaujímať:

Brezniansky poslanec Martin Ridzoň: Kuriózna požiadavka, ktorá mi utkvela v pamäti

SERIÁL: Breznianski poslanci za detských čias. Spoznáte rozkošného chlapca s motýlikom?

Martin Ridzoň, poslanec mestského zastupiteľstva
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie