Súťaž o NAJ mesto Slovenska sa blíži do finále. Ako sa aktuálne darí Breznu?

Slováci vyberajú svojho favorita spomedzi 140 miest Slovenska. Na popredných priečkach sa nachádza aj Brezno.

Jakub Forgács

Súťaž „Najkrajšie mesto a obec Slovenska" vyhlasuje internetový portál Slovakregion a mestá v nej niekoľko mesiacov bojujú o hlasy ľudí, ktoré im môžu priniesť víťazstvo. Súťaž končí v novembri a o akúsi korunku krásy bojuje 140 slovenských miest. Rebríčku momentálne kraľuje Bardejov, na päty jej šliape Spišská Nová Ves a treticu favoritov uzatvára Púchov.

Umiestnenie nášho mesta sledujeme priebežne a Brezno sa ešte v lete nachádzalo na 3. priečke. Za posledné týždne sa naše mesto pohlo opačným smerom a kleslo na 4. miesto rebríčka. Neďaleká Banská Bystrica je až 27. a Zvolen sa drží na 12. priečke.

K lepšiemu umiestneniu nášho mesta môžete prispieť svojím hlasom. Zahlasovať za naše mesto môžete na www.slovakregion.sk. Hlasovať však môžu len registrovaní užívatelia, ktorí kompletne vyplnia registračné údaje. Víťazom sa stane mesto, ktoré počas trvania súťaže získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky súťaže budú známe už 6. novembra. Sledujte nás preto aj na našom facebookovom profile.

Foto: ilustračné

Odporúčame