Hokej Šport

Svetový šampionát: Hokejový zväz pripraví pre fanúšikov fanzóny v piatich mestách

Počas tohtoročných majstrovstiev sveta v hokeji (10. - 26. mája) budú môcť fanúšikovia podporiť slovenskú reprezentáciu v piatich fanzónach rozmiestnených po celom Slovensku.

Ilustračný obrázok k článku Svetový šampionát: Hokejový zväz pripraví pre fanúšikov fanzóny v piatich mestách
Zdroj: TASR

Okrem oficiálnych fanzón Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) v Bratislave a v Košiciach pribudnú aj fanzóny v Nitre, Trenčíne, Martine, Banskej Bystrici a Poprade.

„Vieme, že hokej je na Slovensku fenomén, zvlášť počas majstrovstiev sveta. Chceli sme preto priblížiť svetový šampionát aj ľuďom v ďalších slovenských mestách, aby zažili tú pravú eufóriu a atmosféru,“ uviedol v tlačovej správe riaditeľ marketingu SZĽH Vladimír Janček.

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Zdroj: Dnes24.sk

Fanúšikovia zažijú vo fanzónach slovenského hokeja koncerty slovenských interpretov, moderované vstupy a rozhovory so známymi ľuďmi z hokejového prostredia, súťaže a live prenosy zo všetkých slovenských zápasov na svetovom šampionáte. Pripravená bude aj interaktívna zóna s aktivitami pre starších, či detská zóna pre tých najmenších s maskotom MS 2019 Macejkom.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Každý fanúšik sa bude môcť vyzbrojiť aj dresmi, šálmi a ďalším oblečením v stánku s merchandisom slovenského hokeja. „Vo fanzónach bude aj gastro zóna, takže všetci diváci môžu prísť rovno z práce, najedia sa, napijú, zabavia sa s blízkymi a uvidia hokejové zápasy z majstrovstiev sveta. Najdôležitejšie však je, že vstup do fanzón bude zdarma pre všetkých,“ dodal Janček.

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Fanzóny slovenského hokeja otvoria svoje brány každý hrací deň vždy hodinu pred prvým zápasom a zatvoria sa hodinu po poslednom zápase. Priaznivci hokeja sa v nich budú môcť zabaviť dovtedy, kým bude hrať na MS slovenská hokejová reprezentácia.

Foto: ilustračné

Hokejová fanzóna
8
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: TASR

Rýchle správy

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie