Katarína Oravská Od Vás

Tip od vás: Kontajner zaparkovaný na mieste pre vozičkárov

Pozornému oku našej čitateľky neušlo, že kontajner sa ocitol na zvláštnom mieste. Na parkovacom mieste vyhradenom pre osoby so zdravotným postihnutím. Nielenže sa nad tým pozastavila, ale neváhala to odfotiť a poslať nám fotografiu do redakcie. Zisťovali sme, čo je vo veci.

Ilustračný obrázok k článku Tip od vás: Kontajner zaparkovaný na mieste pre vozičkárov
Zdroj: Dnes24.sk

„Toto sa môže stať len v Brezne, že na miesto pre vozičkárov pri obchodnom centre švihnú kontajner,“ opísala fotografiu naša čitateľka Majka, ktorá nám ju poslala. Fotka vznikla ešte 9. mája krátko pred desiatou ráno.

Ako nás mesto informovalo uvedený kontajner je majetkom technických služieb. „Veľkoobjemový kontajner si objednala firma Skanska na konečné úpravy objektu a firma určila miesto na pristavenie. Bola to jednodňová záležitosť,“ uviedla Oľga Kvačkajová z oddelenia odvozu komunálneho odpadu a separácie Technických služieb Brezno.

Andrea Vráblová zo spoločnosti Skanska nám povedala, že kontejner síce fyzicky objednali, a to pre potreby investora a pre nájomníkov obchodného centra, ale miesto zloženia kontajnera určil investor. Oslovili sme aj investorskú firmu OP Centrum. Na otázky zaslané mejlom však neodpovedali.

Svoj tipy nám neváhajte zasielať na oravska@global24.sk.

Foto: Mária Pepichová

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie