Úplný prehľad: Čerstvé futbalové výsledky v regióne

Ďalšie kolá futbalových líg priniesli nové výsledky. Prinášame vám prehľad výsledkov zápasov, ktoré odohrali mužstvá z nášho okresu.

Katarína Oravská
Ilustračný obrázok k článku Úplný prehľad: Čerstvé futbalové výsledky v regióne
Foto: Stanislav Černák

IV. liga dospelí – JUH

ŽP Šport Podbrezová B (v tabuľke na 4. mieste)
30. kolo Podbrezová B – Žarnovica 1:2

V. liga dospelí – skupina C

ŠK PARTIZÁN Čierny Balog (v tabuľke na 5. mieste)
26. kolo Krupina – Č. Balog 1:2

II. liga U-15 – JUH

1. FK Horehron Závadka nad Hronom (v tabuľke na 13. mieste)
25. kolo R. Sobota – 1. FK Horehron 3:0

III. liga U-15 skupina C

ŠK PARTIZÁN Čierny Balog (v tabuľke na 9. mieste)
25. kolo Č. Balog – Sliač 5:4

I. trieda dospelí

26. kolo
Mladosť Lučatín:FK 09 Bacúch 4 – 3
FK 1928 Jasenie:ŠK Selce 1 – 9
ŠK Sokol Staré Hory:ŠK Heľpa 3 – 0
Sokol Braväcovo:ŠK OPL Poniky 2 – 3
Tatran Čierny Balog:Sokol Nemecká 3 – 0
Partizán Osrblie:Tatran Podkonice 0 – 2

1. FK 09 Bacúch 56b
2. Sokol Braväcovo 50b
3. ŠK Selce 48b
4. Mladosť Lučatín 46b
5. Partizán Osrblie 45b
6. OFK Slovan Valaská 41b
7. ŠK OPL Poniky 37b
8. Sokol Nemecká 36b
9. Tatran Čierny Balog 34b
10. ŠK Sokol Staré Hory 32b
11. ŠK Hronec 29b
12. FK 1928 Jasenie 27b
13. Tatran Podkonice 22b
14. ŠK Heľpa 9b

II. trieda skupina C

27. kolo
Družstevník Šumiac:FK 1934 Brusno „B“ 3 – 0
Slovan Michalová:Slovan Pohronská Polhora 3 – 3

1. FK 1934 Brusno B 60b
2. Slovan Beňuš 38b
3. Slovan Pohronská Polhora 33b
4. Partizán Dolná Lehota 32b
5. Tatran Polomka 32b
6. Slovan Michalová 28b
7. Družstevník Šumiac 15b

I. trieda starší žiaci

18. kolo
ŠK Heľpa:FK Šalková 7 – 1
FK 1928 Jasenie:OFK 1950 Priechod 13 – 0
OFK Slovan Valaská:Slovan Beňuš 1 – 0

1. FK Šalková 43b
2. OFK Slovan Valaská 36b
3. FK 1928 Jasenie 28b
4. Slovan Beňuš 23b
5. ŠK Heľpa 22b
6. OFK 1950 Priechod 6b

Foto: ilustračné
Zdroj: Stredoslovenský futbalová zväz, Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica

Zdroj: Dnes24.sk