Víkendový PREHĽAD pre Brezňanov. O akcie na voľné dni nebude núdza

Už sa neviete dočkať vytúženého víkendu? V Brezne a okolí ho môžete prežiť vskutku všakovako. Stačí si vybrať z desiatky nami odporúčaných akcií!

Kristína Kožiaková
Ilustračný obrázok k článku Víkendový PREHĽAD pre Brezňanov. O akcie na voľné dni nebude núdza
Zdroj: Dnes24.sk

BREZNIANSKE KULTÚRNE LETO

Júl 2016, Brezno

Leto nabité kultúrnymi zážitkami čaká nielen všetkých Brezňanov. Pripravenú sú dva mesiace nabité akciami od výmyslu sveta. Koncerty, predstavenia aj divadielka pre najmenších či joga v mestskom parku. Nasadnite do kultúrneho vlaku v Brezne.

DEGUSTAČNÝ VEČER

22.7.2016 18:00, Brezno, Green pub

Strávte príjemný večer degustáciou dobrého vínka a rôznych syrových aj mäsových špecialít. K dobrej nálade prispeje hudobná skupina Sextet.

VESELÍ CHLAPCI Z HOREHRONIA & Horehronský šláger

22.7.2016 19:00, Brezno, námestie

PIATKOVÝ KONCERT NA NÁMESTÍ v podaní Veselých chlapcov z Horehronia & Horehronský šláger – podvečer pri ľudovej hudbe.

RODEO MURÁŇ

22.7.2016 – 23.7.2016 , Muráň

Už 22.- 23. júla 2016. sa môžete tešiť na 24. ročník muránskeho rodea, ktoré je podľa organizátorov najväčšie a najstaršie v Európe. Milovníci divokých koní, westernov a súťaženia zaplnia lúku neďaleko Muráňa. Pripravené je stanové mestečko aj nespočetné množstvo sprievodných podujatí. Obrovským lákadlom je program nabitý nielen country hviezdami.

LETNÉ KINO V SRDCI TATIER

23.7.2016 20:30, Horský hotel Srdiečko

Romantická noc pod hviezdami v letnom kine na terase hotela Srdiečko. Vyberte sa na film do nádherného prostredia priamo pod Chopkom.

PALACINKOVÝ ANNABÁL

23.7.2016 15:00, Hronec, športový areál

Obec Hronec všetkých srdečne pozýva na palacinkový Annabál. Chystá sa súťaž trojčlenných družstiev v pečení palaciniek aj zábava pod holým nebom.

KOLLÁROVCI

23.7.2016 18:00, Heľpa, amfiteáter

Harmónia spojenia ľudovej hudby a moderných prvkov vie byť jedinečná. Pätica sympatických muzikantov o tom presviedča ľudí so svojím novým albumom Môj život je muzika.

LETNÉ KINO – PACHO, HYBSKÝ ZBOJNÍK

23.7.2016 21:00 Brezno, mestský park

Breznianske kultúrne leto uvádza v mestskom parku ďalší z filmov starej slovenskej klasiky Nenechajte si ujsť nezabudnuteľné­ho Pacha!

NEDEĽNÉ DIVADIELKO PRE NAJMENŠÍCH: SNEHULIENKA A SEDEM TRPASLÍKOV

24.7.2016 16:00, Brezno, mestský park

Kdesi v lese je jedna baňa a v nej sedem trpaslíkov zlato fára. Trpaslíci akých ešte nevidel tento svet. Rozprávka v podaní divadla Bez opony z Banskej Bystrice. V prípade nepriaznivého počasia sa divadelné predstavenie uskutoční v Mestskom dome kultúry.

Cyklovýlet – BIELE HANDLE

24.7.2016 9:00, Brezno, námestie pod zvonicou

SCK Ďumbier pozýva na cyklovýlet. Trasa: Brezno – Sedlo Vagnár – Hudák – Dolina Jasienok – Letisko – Sedlo Lenivá – Pod Beňuškou – Dolina Lenivá – Braväcovo – Brezno

Môže vás zaujímať:

Breznianske rekordy počasia. Kedy bolo najchladnejšie a aký bol najdaždivejší deň?

Muži zákona sa chystajú do akcie: Čo plánujú na cestách v okrese Brezno?

Foto: ilustračné

Zdroj: TIK