Katarína Oravská Hokej

Víťazná breznianska hokejová mládež: O ich úspechu písal aj bieloruský portál

Naša hokejová mládež má za sebou úspešnú sezónu. V rámci nej sa zúčastnil rytieri na turnajoch aj vo Francúzsku a Bielorusku. Ich úspechy nezostali nepovšimnuté.

Ilustračný obrázok k článku Víťazná breznianska hokejová mládež: O ich úspechu písal aj bieloruský portál
Zdroj: Dnes24.sk

Naša hokejová mládež sa zúčastnila ešte v rámci sezóny aj zahraničného turnaja vo Francúzsku – Turnoi International Guy Bey Paris-Meudon 2015.

„Chlapci sa nechali správne poblázniť, turnaj odohrali na hranici svojich možností, medzi štyroch najlepších postúpili vďaka heroickým výkonom pod tlakom, proti silným súperom, ale celkovo bolo radosť ich sledovať počas celého turnaja,“ opísal turnaj Peter Šulej z HK Brezno.

Rytieri sa hrali aj na Medzinárodnom turnaji mládeže ku Dňu víťazstva Soligorsk 2015 v Bielorusku. „Naše mužstvo bolo jediným zahraničným účastníkom. Na tomto turnaji sme odohrali veľmi kvalitné zápasy aj keď to podľa výsledkov tak nevyzerá. Hráči, ktorí sa zúčastnili tohto turnaja nereprezentovali len náš klub ale aj našu krajinu, ich poctivý a zodpovedný výkon nás posunul až na prvé miesto. Najlepším strelcom turnaja sa stal Benjamín Auxt,“ povedal Šulej. O úspechu našich informoval aj bieloruský portál.

Foto: HK Brezno

Víťazná breznianska hokejová mládež
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie