Katarína Oravská Hokej

Podniky v centre lákajú na hokej: Na tomto si môžete pochutiť počas zápasov!

Hokejový šampionát je už v plnom prúde. Bilancia slovenských hokejistov je zatiaľ veľmi priaznivá. Mnohí fanúšikovia prichádzajú povzbudzovať do podnikov. Pozrite, čím všetkým lákajú breznianskych zákazníkov počas majstrovstiev sveta.

Ilustračný obrázok k článku Podniky v centre lákajú na hokej: Na tomto si môžete pochutiť počas zápasov!
Zdroj: TASR

Mnohé breznianske podniky v centre mesta sa na hokejové majstrovstvá sveta, ktoré sú už v plnom prúde, pripravili svedomito. Zákazníkom ponúkajú prenosy zápasov slovenských hokejistov, ale aj zahraničných reprezentácií. Zisťovali sme aj to, na čom všetkom si u nich návštevníci môžu počas šampionátu pochutiť a či pre fanúšikov pripravili aj nejaké špeciálne akcie.

Počas prenosov slovenskej reprezentácie sa v priestoroch Dart clubu nefajčí. „Pre zákazníkov sme pripravili súťaž o rôzne ceny s motívom MS v hokeji a Slovenskej reprezentácie, k dispozícii bude novinka na trhu cider rôznych príchutí, syrové tyčinky a iné pochutiny,“ povedal Peter Pocklan.

V bare Zlatá Nymfa čakajú na hokejových fanúšikov akciové ceny. „K MS 2015 sme pripravili zvýhodnené pivo 0,5l za 0,95 eur a 0,3l za 0,59 eur. Počas trvania zápasov budeme k nápojom rozdávať snack,“ prezradil J. Zachar.

Podľa majiteľky Retro Baru Renaty Zvaríkovej, zákazníci už nemajú až taký záujem pozerať hokej po baroch, ako tomu bolo v minulosti, nič špeciálne preto nepripravili. Ak sem však zavítate, hokej si kuknúť môžete a popri pivku či miešaných nápojoch si dať aj niečo pod zub. Ponúkajú klasiku – čipsy či chrumky.

Zaujímavé súťaže nebudú chýbať ani v Trojka Cofee Bare. „Popri širokému sortimentu nápojov sa podávajú slané a syrové pochutiny, ktoré sa počas MS v hokeji a akcií podávajú grátis,“ uviedla Lucia Vaisová.

Nie všetky dámy tiež zdieľajú hokejové nadšenie. Ako by malo k hokejovému sviatku pristupovať nežnejšie pohlavie, radili priamo športoví fanúšikovia. Prečítajte si – tak trochu s nadhľadom a úsmevom – ich odpočúčania, ako sa počas šampionátu správa ideálna žena :)

Kompletné spravodajstvo, tabuľky a výsledkový servis z MS v hokeji 2015

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie