Originálna sútaž s Klastrom Horehronie:Vyhraj skipas alebo pobyt vo wellnesse za jedinú FOTKU!

Fotografia je tvojim koníčkom? Máš rád Horehronie a jeho krásy? Máš jedinečnú príležitosť ukázať čo je v tebe.

Kristína Kožiaková
Ilustračný obrázok k článku Originálna sútaž s Klastrom Horehronie:Vyhraj skipas alebo pobyt vo wellnesse za jedinú FOTKU!
Zdroj: Dnes24.sk

Horehronie Vašimi očami- jeseň tak znie názov sútaže aj zadanie súťaže, ktorú pripravil Klaster Horehronie pre všetkých, ktorým s fotoaparátom na krku nič neujde a milujú naše Horehronie.

Dve kategórie

Sútažiť sa bude v dvoch kategóriách. V prvej kategórii „Cena verejnosti“ prebehne hlasovanie označením, "Páči sa mi to“ na sociálne sieti Facebook Horehronie, Paradise in the Tatras, v dňoch 20.10.2015 až 05.12.2015.

V druhej kategórii „Cena odbornej poroty“ vyberie víťaznú fotografiu odborná porota zostavená organizátorom súťaže a to zo všetkých doručených súťažných fotografií do 05.12.2015.

Pravidlá

„Je jedno, či ste alebo nieste fotograf, do sútaže sa môžu zapojiť všetci, ktorí na svojich potulkách radi fotia.“ Prezradili nám v Klastri. Zapojiť sa môžete len fotografiou z územia regiónu Horehronie do 05.12.2015. Každý súťažiaci môže zaslať iba jednu fotografiu.

Ceny sú lákavé

Podľa slov výkonného riaditeľa Klastra Horehronie Milana Gemzického sú ceny lákavé. „Celodenný skipas, pobyt vo wellness či poukaz na bowling.“

Môže vás zaujímať:

Máme unikátne VIDEÁ, ktoré musí poznať svet: Pozretí majú dosť, ale toto by vraj ešte pomohlo, Horehronci poďme na to!

Pôvodné mená našich dedín vás dostanú:Trideyn ešte ako tak, ale Čierny Balog je víťaz :)

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame